Parní rukavice SteaMitt – nová dimenze parního čištění

Parní čištění je u nás dobře známo. Jeho výhodou je především vysoká účinnost čištění a ekologický úklid bez chemických čisticích prostředků. Horká pára kromě hrubé špíny odstraní také viry, bakterie a mikroorganismy, a to s účinností přes 99,9%. Systém čištění pomocí parní trysky a různých kartáčů netřeba dlouze představovat. Nástavce pro parní čistič zahrnují drátěné kartáče, syntetické štětinové kartáče, škrabku, gumovou stěrku. Díky těmto nástavcům v kombinaci s intenzivním přívodem páry je zajištěno účinné a snadné čištění i těch největších nečistot.

Čas od času se ale na trhu objeví inovace, která nabídne zcela nové možnosti. Black & Decker přichází na trh s novinkou v parním čištění – revolučním systémem SteaMitt. Jedná se o parní rukavici, na kterou se pomocí suchého zipu připevní utěrka z mikrovlákna. Vaše dlaně tak obrazně řečeno získají sílu horké páry. K dispozici je několik typů těchto utěrek a liší se hrubostí a členitostí povrchu a délkou vlasu. Čištění pomocí parní rukavice umožňuje snadné čištění větších ploch, jako jsou například kachličkové obklady na stěnách v koupelně nebo kuchyni, čištění vany, kuchyňské linky, trouby nebo sklokeramické varné desky. Práce s parní rukavicí je velmi snadná, síla horké páry snadno rozpouští všechny nečistoty, mastnotu a usazeniny. Úklid se tak stává výrazně rychlejší a efektivnější. Parní rukavice je v několika variantách kombinována s parním mopem a vyjímatelným parním čističem nebo pouze parním čističem. Vybavení sady zahrnuje také klasické kartáče a stěrky pro parní čištění.

Podívejme se teď na kombinaci parního mopu, čističe a parní rukavice SteaMitt. Jedná se o nejuniverzálnější sadu pro parní čištění na trhu a zahrnuje vše, co můžete pro úklid potřebovat. Parní mop pro úklid podlah, vyjímatelný parní čistič s řadou nástavců pro parní čištění spár, členitých povrchů a obtížně přístupných míst a také stěrku na svislé plochy a mikrovláknovou utěrku na čalounění a konečně také parní rukavici pro úklid velkých svislých a horizontálních ploch v koupelně a v kuchyni.

Parní mopy jsou ideálním řešením pro čištění dlažby, obkladů a laminátových plovoucích podlah nebo jakýchkoli utěsněných podlah. Úklid parním mopem nabízí špičkový výsledek úklidu při minimálním úsilí – podlaha je nejen dokonale čistá na pohled, ale parní čištění opět eliminuje s účinností přes 99,9 % také viry, bakterie a mikroorganismy. Určitě oceníte možnost čištění parním mopem, pokud máte malé děti – podlahy budete mít dokonale čisté, zbavené všech nebezpečných bakterií a přitom zbytečně nepoužíváte žádnou nebezpečnou čisticí chemii. Pokud máte doma malé děti a zároveň domácí mazlíčky, je použití parního mopu nedocenitelné. Zbavíte tak byt různých bakterií a roztočů, které jsou pro malé děti zbytečnou zátěží imunitního systému. Mopy Black+Decker nabízí také nástavec pro čištění koberců, který využijete pro “dezinfekci” koberce, který tak zbavíte roztočů a bakterií opět snadno a bez chemie.

U parních mopů a čističů Black+Decker je velmi snadné použití i údržba – plní se běžnou vodou z kohoutku a obsahují automatické odvápnění. Všechny mikrovláknové utěrky a podložky je možné prát v běžné automatické pračce, čímž je údržba velmi jednoduchá. Zároveň je k dispozici další doplňkové příslušenství nástavců pro další rozšíření použití.